Valikonağı cad. Sezai Selek sok. No:6 D:11 Sisli/İstanbul

  • Facebook - Grey Circle
  • LinkedIn - Grey Circle

31.07.2018

Ortada robotik süreç otomasyonunun iş dünyamızı kökten değiştirebilmesiyle ilgili bütün bu konuşmalar varken, şirketler kendilerini RSO’nun onlar için uygun olup olmadığı ve nasıl çalışacağını öğrenmekle alakalı kendilerini baskı altında hissediyorlar.

Farklı büyüklükte...

25.07.2018

İK’nın sorumluluğu olan maaş bordrosu yönetimi, işe alım ve ödemeler gibi işlem sayılarını göz önünde bulundurursak, bu süreçlerin hepsini yönetmek zorlu bir süreç haline gelir. Robotik Süreç Otomasyonu (RSO) ise operasyonel mükemmelliği önemli ölçüde geliştirmeye yar...

31.05.2018

Her gün yeni bir teknolojinin geliştiği bir dönemde yaşamaktayız ve tüm dünya bu farklı teknolojilerin kontrolü altındadır.

Robotik Süreç Otomasyonu(RSO/RPA) da ortaya çıkan bu teknolojiler arasındadır ve farklı sektörler için birçok umut vaat eder.

Robotik Süreç Otomasy...

09.03.2018

Müşteri Hizmetlerindeki operasyonları nasıl daha verimli hale getirdiğimizi anlatıyoruz.

30.01.2018

Robotik Süreç Otomasyonu (RSO) hizmet otomasyonu ve yönetim süreçleridir. RSO sırasında, sanal robotlar (sanal temsilciler) daha önce insanlar tarafından gerçekleştirilen rutin görevleri üstlenmektedir. RSO temel olarak aşağıdaki dört bölümden oluşmaktadır:

  •       RS...

01.12.2017

“Teknoloji kullanışlı bir hizmetkar ama tehlikeli bir efendidir.”

- Christian Louis Lange

Eğer bu teknolojiyi duymadıysanız size kısaca şöyle açıklayabiliriz: Robotik Süreç Otomasyonu, bir kişinin görevlerini tamamlamak için kolaylıkla programlanabilen yeni bir yazılım s...

Please reload

Please reload

Son Yazılar
Öne Çıkanlar

“Teknoloji kullanışlı bir hizmetkar ama tehlikeli bir efendidir.”

- Christian Louis Lange

Eğer bu teknolojiyi duymadıysanız size kısaca şöyle açıklayabi...

Robotik Süreç Otomasyonu nedir? (Detaylı anlatım)

01/12/2017

1/1
Please reload